Agro Lom Lomi Nui

        Zapraszamy na spędzenie wolnych chwil w spokojnej okolicy, w ciszy wiejskiej zagrody. Słychać tu od rana świergot wróbli, pianie koguta, rżenie kucyków, czasem psie szczekanie. Nasze ciekawskie krówki szkockie Highland będą przglądały się gościom odpoczywającym w aleii brzózek. Kozy przybiegną sprawdzić czy może będzie jakiś poczęstunek. Wieczory można spędzić obserwując z tarasu zachód słońca, albo ogrzewając się  przy ognisku. Zapraszamy do rezerwacji pobytu. Pokój dwuosobowy z łazienką.

tel. 606 933 216

 lub mail: sekret@onet.eu / sekretcoon@gmail.com   

                           Gabinet Masażu

Zapraszamy do Gabinetu Masażu AGRO LOMI LOMI NUI -  zabiegi dostępne sa dla naszych gości jak i niezależnie od noclegów.

Rejestracja telefoniczna  - tel. 606 933 216

* Lomi Lomi Nui  -  Ceremonia Lomi Lomi Nui ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizację układu nerwowego. Hawajski masaż całego ciała z pominięciem stref intymnych. Zapraszam na ten piękny masaż, który pozwala poczuć głębię swojego ciała, uczuć i emocji.

 

*Masaż Kahi Loa - Kahi loa, masaż hawajski, może być przeprowadzany w ubraniu. Od lomi lomi nui różni się wykorzystaniem po kolei siedmiu żywiołów, najpierw z tylnej strony ciała, później z przedniej. gromne znaczenie w czasie masażu ma wizualizacja poszczególnych żywiołów.

 

*Konchowanie uszu/ Świecowanie uszu - świecowanie, nazywane też konchowaniem to metoda oczyszczania uszu znana już od starożytności. Rytuał usuwania zanieczyszczeń z uszu przy pomocy świec wykonywano od wieków w Grecji, Chinach, Egipcie. Robiły to też indiańskie plemiona w obu Amerykach. Konchowanie wywodzi się z medycyny ludowej

Rezerwacja terminu: tel. 606 933 216